№ 586 Про припинення шляхом реорганізації (злиття) закладів позашкільної освіти Новогуйвинської селищної ради шляхом злиття

Дата: 19.08.2021 14:19

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № 586

(дванадцята сесія восьмого скликання)

від   «13» серпня 2021 року

Про припинення шляхом реорганізації

(злиття) закладів  позашкільної освіти

Новогуйвинської селищної ради шляхом злиття

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про позашкільну освіту», «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців», положеннями Господарського Кодексу України, Податкового Кодексу України,  з метою створення умов розвитку учнівської молоді, підтримки талановитих дітей громади, враховуючи рекомендації постійної комісії селищної ради з питань планування, бюджету та фінансів від 13.08.2021р., селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Припинити шляхом реорганізації (злиття) юридичні особи: комунальний заклад «Центр допризовної підготовки та військово-патріотичного виховання» Новогуйвинської селищної ради  (код за ЄДРПОУ 42855224), комунальну установу «Станція юних натуралістів» Новогуйвинської селищної ради (код за ЄДРПОУ 22059324), комунальну установу «Центр дитячої та юнацької творчості» Новогуйвинської селищної ради (код за ЄДРПОУ 22059330).

2. Створити юридичну особу – комунальний заклад позашкільної освіти «Центр позашкілля Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області».

3. Затвердити Статут комунального закладу позашкільної освіти «Центр позашкілля Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області» (додається).

4. Створити комісію з реорганізації закладів позашкільної освіти Новогуйвинської селищної ради шляхом злиття та затвердити її персональний склад (додається).

5. Визначити місце розташування комісії з реорганізації закладів позашкільної освіти Новогуйвинської селищної ради за адресою: вул. Дружби народів, буд.5, смт Новогуйвинське, Житомирський район, Житомирська область, Україна,12441.

6. Надати комісії з реорганізації закладів позашкільної освіти Новогуйвинської селищної ради повноваження щодо управління КЗ «Центр допризовної підготовки та військово-патріотичного виховання» Новогуйвинської селищної ради  (код за ЄДРПОУ 42855224), КУ «Станція юних натуралістів» Новогуйвинської селищної ради (код за ЄДРПОУ 22059324), КУ «Центр дитячої та юнацької творчості» Новогуйвинської селищної ради (код за ЄДРПОУ 22059330) відповідно до чинного законодавства та їх Статутів на період злиття та до моменту державної реєстрації юридичної особи.

7. Комісії в установленому порядку вжити заходи, пов’язані з реорганізацією закладів позашкільної освіти Новогуйвинської селищної ради шляхом злиття.

8. Встановити строк заявлення кредиторами вимог до юридичних осіб, що припиняються шляхом реорганізації (злиття) – два місяці з дня опублікування повідомлення про припинення шляхом реорганізації (злиття) в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії Новогуйвинської селищної ради  з питань планування, бюджету та фінансів, з гуманітарних питань, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

статут

Секретар ради                                                                                Віктор ДЄНЬГА

рішенням дванадцятої

сесії 8 скликання Новогуйвинської