Про надання дозволу на тимчасове застосування нормативів питного водопостачання для КП «Озерне»

Дата: 18.08.2021 14:15

УКРАЇНА                              ПРОЕКТ

НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

РІШЕННЯ №___

від «___» ___________ 2021р.

Про надання дозволу на тимчасове

застосування нормативів питного

водопостачання для КП «Озерне»

Відповідно до Порядку розроблення та затвердження нормативів питного водопостачання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від            25 серпня 2004 року №1107, та розглянувши лист КП «Озерне» від 18.08.2021р. №404, заслухавши економіста КП «Озерне» Новогуйвинської селищної ради Мальцеву Л.М., виконавчий комітет Новогуйвинської селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл на тимчасове, строком на 1 рік, застосування нормативів питного водопостачання та норм споживання послуг з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) у населених пунктах, які обслуговуються КП «Озерне», відповідно до  Державних будівельних норм «Внутрішній водопровід та каналізація» ДБН В.2.5-64:2012 Додатку А «Розрахункові витрати води» (додаток 1, 2).

2. Відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності (Михайлову А.М.) замовити проведення розрахунків нормативів питного водопостачання для населених пунктів, які обслуговує КП «Озерне».

3. Це рішення  набирає чинності з дати оприлюднення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови Паньківа О.Б. та начальника КП «Озерне» Фофанова В.М.

Перший заступник

селищного голови                                                                            Олег ПАНЬКІВ