90-річний ювілей відзначила жителька смт Озерне

Дата: 16.08.2021 16:14

15 серпня, свій гар­ний 90-річ­ний юві­лей від­свят­ку­ва­ла жи­тель­ка смт Озерне, підопічна Центру надання соціальних послуг Новогуйвинської селищної ради — Ямкіна Тетяна Пантеліївна.

До юві­ляр­ки з по­да­рун­ка­ми за­ві­та­ли заступник директора Центру надання соціальних послуг Надія МУДРЕНОК, завідувач відділення соціальної допомоги вдома Юлія ЗАХАРЕНКОВА, фахівець із соціальної роботи Наталія НІКОЛАЄВА та соціальний робітник Тетяна МОРОЗОВА.

Щи­рі по­ба­жан­ня міц­но­го здо­ров’я, сі­мей­но­го за­тиш­ку, Бо­жо­го бла­гос­ло­вен­ня, жит­тє­во­го оп­ти­міз­му та мир­но­го не­ба над го­ло­вою бу­ли ад­ре­со­ва­ні юві­ляр­ці.

Дій­сно, жит­тя — це най­ви­ща цін­ність, най­кра­щий по­да­ру­нок до­лі. Са­ме то­му ми ма­ємо ці­ну­ва­ти кож­ну се­кун­ду, зав­жди ві­ри­ти в кра­ще та не за­бу­ва­ти про лю­дей, які про­жи­ли та­кий по­важ­ний вік.