Відбулося засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, комунальної власності та інвестиційної діяльності

Дата: 06.08.2021 11:24

06 серпня 2021 року  в Новогуйвинській селищній раді  відбулося засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, комунальної власності та інвестиційної діяльності, на якій депутати селищної ради розглянули два проєкта рішень, що виносяться на пленарне засідання позачергової 12 сесії селищної ради.

У роботі комісій взяли участь: перший заступник голови селищної ради Олег Паньків, заступник голови Тетяна Парфентієва, депутати селищної ради: Левицький І.М., Мельник Л.Й., Михайлов А. М.,  працівники селищної  ради.

Членами постійної комісії одноголосно підтримано проєкт рішення щодо скасування рішення дев’ятої сесії восьмого скликання від 24 червня 2021 року № 303 «Про реорганізацію комунальних підприємств Новогуйвинської селищної ради шляхом приєднання до КП «Озерне» та рекомендовано повторно внести на розгляд  пленарного засідання позачергової 12 сесії проєкт рішення «Про реорганізацію комунальних підприємств Новогуйвинської селищної ради шляхом приєднання до КП «Озерне».