Відбулося засідання постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів

Дата: 06.08.2021 10:08

У рамках підготовки до позачергового пленарного засідання 12-ої сесії Новогуйвинської селищної ради, 05 серпня 2021 року відбулося засідання постійної комісії  з питань планування, бюджету та фінансів під головуванням депутата селищної ради Сергія Чепюка.

Члени  постійної комісії не погодили затвердження Програми розвитку культури в Новогуйвинській селищній раді, в тому вигляді яка була презентована на засіданні комісії. Натомість, рекомендували внести до Програми пропозиції, озвучені  депутатами та надати  доопрацьовану Програму на пленарне засідання 12 сесії.

Більшістю голосів було підтримано проєкти рішень щодо структури Комунальної установи «Новогуйвинська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» селищної ради та структури виконавчих органів ради.

Окрім того, депутатами було розглянуто пропозиції по  внесенню змін до бюджету Новогуйвинської селищної територіальної громади на 2021 рік та висновки Управління фінансів Новогуйвинської селищної ради щодо перевиконання дохідної частини загального фонду селищного бюджету за підсумками першого півріччя.