ДОПОМАГАТИ ЛЕГКО – ОСОБЛИВО КОЛИ МИ РОБИМО ЦЕ РАЗОМ!

Дата: 04.08.2021 12:54

Щорічно 1 вересня відзначається День знань. А це – початок навчального року. Дітки йдуть до школи, хизуючись новими портфелями та гарною шкільною формою. Але на жаль, сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах часто не можуть задовольнити потреби малечі – зібрати в школу дітей, купити все необхідне для школи. Діточкам з таких сімей незрозуміло, чому вони не мають, наприклад, шкільного портфеля. Чому вони не радіють чималим запасам шкільного приладдя – зошити, олівці, ручки, фарби тощо.

Тому заохочуємо всіх небайдужих долучитися до нашої благодійної акції «Збери школярика». Сердечно просимо Вас, купуючи приладдя для своїх малюків, купити на два зошити, на дві ручки, на пачку олівців більше.

Все зібране буде розподілено серед сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку в ЦНСП Новогуйвинської селищної ради.

Пункт прийому:

с.Сінгури вул.. Шкільна 1, 2 поверх.

Деталі за телефоном:

067-822-07-59 Олена Юріївна