№ 462 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Матвійчук О. Я.

Дата: 04.08.2021 12:16

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ № 462

(одинадцята сесія восьмого скликання)

від «03» серпня  2021року

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

у власність гр. Матвійчук О. Я.

Керуючись статтями 26, 60, пунктом 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12,33,116,118,120,121 Земельного кодексу України,  враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин та екології від 15.07.2021р.,  селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Матвійчук Ользі Яківні, площею 0,1033 га для ведення особистого селянського господарства (01.03), кадастровий номер 1822086500:03:002:1011, яка знаходиться на території Новогуйвинської селищної ради в с. Сінгури, Житомирського району, Житомирської області.

2. Передати у власність земельну ділянку гр. Матвійчук Ользі Яківні, площею 0,1033 га для ведення особистого селянського господарства (01.03), кадастровий номер 1822086500:03:002:1011, яка знаходиться на території Новогуйвинської селищної ради в с. Сінгури, Житомирського району, Житомирської області.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин та екології.

Секретар ради                                                                                Віктор ДЄНЬГА