Оголошення про громадські слухання щодо детального плану території земельної ділянки, яка розташована за межами населених пунктів на території Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області

Дата: 29.07.2021 13:52

Оголошення

Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації документацію «Детальний план території земельної ділянки, яка розташована за межами населених пунктів на території Сінгурівської сільської ради Житомирського району Житомирської області» (далі - Детальний план).

Детальний план території земельної ділянки розроблено згідно з розпорядженням голови Житомирської райдержадміністрації № 301  від 10.09.2020 р.

На ділянці передбачається: розміщення садового будинку та господарської будівлі.

Техніко-економічні показники:

Територія розроблення детального плану – 8,7 га, площа земельної ділянки  –   0,0450 га, площа забудови –  62,50 кв.м, відсоток забудови- 13,9%.

Замовник: Відділ містобудування та архітектури Житомирської райдержадміністрації (управління інфраструктури, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, екології Житомирської райдержадміністрації).

Розробник: ТОВ «Центр Інвентаризації».

Фінансування розроблення детального плану здійснюється за рахунок    Пономарьова Н.М.

Ознайомитись з Детальним планом можливо безпосередньо в приміщенні Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області (смт Новогуйвинське, вул. Дружби народів, буд. 5), на офіційному веб-сайті Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області за посиланням:

https://rada.info/upload/users_files/04348303/9cfc31f07cf95079c226d712ada9ee50.pdf та у відділі містобудування та архітектури Житомирської райдержадміністрації (м. Житомир, вул. Лесі Українки, 1, каб. 403) або на офіційному веб-сайті Житомирської райдержадміністрації за посиланням:

Пропозиції приймаються  з «23» липня 2021 р. по  «23» серпня 2021 р. в приміщенні райдержадміністрації за адресою:   м. Житомир, вул. Лесі Українки, 1,  каб. 403, ел. адреса: vzhkma@zhtrda.zht.gov.ua

Посадова особа замовника містобудівної документації, відповідальна за організацію розгляду пропозицій: головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури Житомирської райдержадміністрації – Кручко І.П.

Громадські слухання відбудуться о 14.00 год. «05» серпня 2021 р.за адресою: м. Житомир, вул. Лесі Українки, 1,  каб. 403.