Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 28.07.2021 11:16

Новогуйвинська селищна рада Житомирського району Житомирської області оголошує конкурс на заміщення  вакантних посад, а саме:

Вакантна посада

Вимоги до кандидатів

Строки прийому документів

Головний спеціаліст служби у справах дітей

Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області

• вища освіта не нижче ступеня бакалавра з бухгалтерським спрямуванням;
  • вільне володіння державною мовою, персональним комп’ютером;
  • без вимог до стажу роботи.

по 26.08.2021

Головний спеціаліст відділу організаційного та інформаційного забезпечення (комп’ютерне та технічне забезпечення)

Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області

• вища освіта не нижче ступеня бакалавра;
  • вільне володіння державною мовою,
  • вміння ефективного використання програмного та комп’ютерного забезпечення, знання спеціальних програм, навички роботи за інформаційно-пошуковими системами в мережі інтернет;
  • без вимог до стажу роботи.

по 26.08.2021

Державний реєстратор (державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень) Центру надання адміністративних послуг

Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області

• вища освіта, не нижче ступеня магістра, спеціаліста, бакалавра (за рішенням суб’єкта призначення) за спеціальністю правознавство (для державних реєстраторів, які здійснюють реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень);
  • вільне володіння державною мовою;
  • сертифікат про підтвердження професійної компетентності у відповідній сфері державної реєстрації (отриманий в установленому законодавством порядку);
  • стаж роботи на службі в ОМС на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності тне менше 1 року.

по 26.08.2021

До заяви додаються документи:

•  заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  •  копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • копія документа, який посвідчує особу;
  • копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Документи приймаються упродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: вул. Дружби народів, буд. 5, смт Новогуйвинське, Житомирський район, Житомирська область.