Новогуйвинська громада
Житомирська область, Житомирський район

№440 Про передачу в оренду нежитлового приміщення, за адресою: Житомирська область, Житомирський район с. Станишівка шосе Сквирське, 3

Дата: 27.07.2021 09:32
Кількість переглядів: 431

Фото без опису

У К Р А Ї Н А

НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ № 440

(десята сесія восьмого скликання)

 

 

від  «21» липня  2021 р.

 

Про передачу в оренду нежитлового приміщення,

за адресою: Житомирська область, Житомирський район

с. Станишівка шосе Сквирське, 3

 

               Розглянувши заяву виконавчої дирекції Благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» від 16.06.2021р. за вих № 100 щодо продовження договору оренди від 01.04.2018р. № 359 нерухомого майна загальною площею 10,0 кв. м., за адресою: вул. Сквирське шосе, буд. 3, с.Станишівка Житомирського району Житомирської області, які використовуються за цільовим призначенням передбаченим цим договором, а саме: з метою розміщення філії Благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області», поданий Звіт про оцінку  цього нерухомого майна (дата оцінки 30.04.2021р.), виготовлений ТОВ «ПАРТНЕР-ЕКС» на замовлення виконавчої дирекції Благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області», рецензію на цей звіт від 13.05.2021р., керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 15, ст. 18 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», пунктів 135-141 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 р. № 483, Методикою розрахунку орендної плати за майно  комунальної власності  Новогуйвинської територіальної громади, затвердженою рішенням 5 сесії Новогуйвинської селищної ради від 16.03.2021р. № 100, враховуючи висновки постійних комісій з питань законності, правопорядку, запобігання корупції, регламенту та депутатської діяльності від 16.07.2021 року та з житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, комунальної власності та інвестиційної діяльності від 16.07.2021 року, селищна рада 

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Звіт про оцінку нерухомого майна, загальною площею 10,0 кв. м., за адресою: вул. Сквирське шосе, буд. 3, с. Станишівка Житомирського району Житомирської області, виготовлений 11.05.2021р. (дата оцінки 30.04.2021р.) на замовлення Благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» з метою визначення ринкової вартості  об’єкту оренди, як основи для розрахунку орендної плати,  - ринкова вартість об’єкта оренди становить 44 422,00 грн (сорок чотири тисячі чотириста двадцять дві гривні 00 копійок) без ПДВ.
  2. Продовжити без проведення аукціону терміном до 28.01.2024 року договір оренди від 01.04.2018 року № 359 нежитлового приміщення, загальною площею 10,0 кв. м., за адресою: вул. Сквирське шосе, буд. 3, с.Станишівка Житомирського району Житомирської області, з цільовим призначенням об’єкта оренди - «Розміщення творчих спілок, творчих майстерень, громадських об'єднань, релігійних та благодійних організацій на площі, що не використовується для провадження підприємницької діяльності (на площі не більше 50 кв.м) для розміщення філії Благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області».
  3. Відповідно до Методики розрахунку орендної плати за майно  комунальної власності  Новогуйвинської територіальної громади, затвердженої рішенням 5 сесії Новогуйвинської селищної ради від 16.03.2021р. №100 (зі змінами), річна орендна плата становить 4 % від ринкової вартості об’єкта оренди (сума орендної плати не включає витрати на плату за землю та суми витрат на комунальні й інші послуги по обслуговуванню і утриманню будівлі та прибудинкової території, які сплачуються орендарем відповідно до чинного законодавства та укладених договорів).
  4. Укласти тристоронню додаткову угоду між орендодавцем (власником майна Новогуйвинською селищною радою Житомирського району Житомирської області), балансоутримувачем (Комунальне некомерційне підприємство «Житомирська багатопрофільна опорна лікарня» Новогуйвинської селищної ради) та орендарем (виконавча дирекція Благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області») відповідно до цього рішення.
  5. Уповноважити секретаря селищної ради на підписання додаткової угоди, визначеної у п. 4 цього рішення.
  6. Відділу містобудування, архітектури, житлового-комінального господарства, благоустрою та комунальної власності селищної ради забезпечити виконання цього рішення.
  7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, комунальної власності та інвестиційної діяльності.

 

 

Секретар ради                                                       Віктор ДЄНЬГА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь