Дата: 27.07.2021 09:39

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № 448

(десята сесія восьмого скликання)

від  «21» липня 2021р.

Про надання дозволу  на розробку

комплексної схеми розміщення тимчасових споруд

для провадження підприємницької діяльності

за межами села Сінгури на території Новогуйвинської

селищної ради Житомирського району Житомирської області

Керуючись п.34 ст.26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 року № 244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Надати дозвіл на розроблення комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності за межами села Сінгури на території Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області.

2.Визначити виконавчий комітет Новогуйвинської селищної ради замовником комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності за межами села Сінгури на території Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області.

3. Фінансування робіт з розроблення комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності за межами села Сінгури на території Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області здійснювати за рахунок джерел не заборонених законом.

4. Встановити тримісячний термін на виконання цього рішення починаючи з 01 серпня 2021 року.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  постійну комісію з питань земельних відносин та екології.

Секретар ради                                                                                Віктор ДЄНЬГА