№437 Про продовження договору оренди нежитлового приміщення, за адресою: Житомирська область, Житомирський район смт Озерне, вул. Авіаційна, 56 (АТ УКРПОШТА»)

Дата: 27.07.2021 09:30

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № 437

(десята сесія восьмого скликання)

від  «21» липня 2021 р.

Про продовження договору оренди нежитлового приміщення,

за адресою: Житомирська область, Житомирський район

смт Озерне, вул. Авіаційна, 56 (АТ УКРПОШТА»)

Розглянувши звернення від 14.06.2021 р.  52-314 Житомирської дирекції акціонерного товариства «Укрпошта» щодо продовження договору оренди від 15.09.2011 року №  70 нежитлового приміщення, загальною площею 74,90 кв. м., за адресою: вул. Авіаційна, 56, смт. Озерне Житомирського району Житомирської області, які використовуються за цільовим призначенням передбаченим цим договором, поданий  Звіт № 436/04/21-3 про проведення оцінки  цього нерухомого майна, виготовлений 10.06.2021р. (дата оцінки 31.05.2021р.) на замовлення акціонерного товариства «Укрпошта», виготовлений Приватним підприємством «ГАБ’ЯНО» на замовлення Житомирської дирекції АТ «Укрпошта», рецензію на цей звіт від 11.06.2021р., керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 15, ст. 18 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», пунктів 135-141 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 р. № 483, Методикою розрахунку орендної плати за майно  комунальної власності  Новогуйвинської територіальної громади, затвердженою рішенням 5 сесії Новогуйвинської селищної ради від 16.03.2021р. № 100, враховуючи висновки постійних комісій з питань законності, правопорядку, запобігання корупції, регламенту та депутатської діяльності від 16.07.2021 року та з житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, комунальної власності та інвестиційної діяльності від 16.07.2021 року, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Звіт № 436/04/21-3 про проведення оцінки  нежитлового приміщення загальною площею 74,90 кв. м., за адресою: вул. Авіаційна, 56, смт  Озерне Житомирського району Житомирської області, виготовлений 10.06.2021р. (дата оцінки 31.05.2021р.) на замовлення акціонерного товариства «Укрпошта», в особі Житомирської дирекції АТ «УКРПОШТА»,  з метою визначення ринкової вартості  об’єкту оренди, як основи для розрахунку орендної плати,  - ринкова вартість об’єкта оренди становить 382 000,00 грн (триста вісімдесят дві тисячі гривень 00 коп.) без урахування ПДВ.

1. Продовжити без проведення аукціону терміном до 15.08.2023 року договір оренди від 15.09.2011 року № 70 нежитлового приміщення, загальною площею 74,90 кв. м., за адресою: вул. Авіаційна, 56, смт. Озерне Житомирського району Житомирської області, з цільовим призначенням об’єкта оренди - «Розміщення об'єкту поштового зв'язку на площі, що використовується для надання послуг поштового зв’язку».

1. Відповідно до Методики розрахунку орендної плати за майно  комунальної власності  Новогуйвинської територіальної громади, затвердженої рішенням 5 сесії Новогуйвинської селищної ради від 16.03.2021р. №100, річна орендна плата становить 6 % від ринкової вартості об’єкта оренди (сума орендної плати не включає індексацію орендної плати, сплату ПДВ,  витрати на плату за землю та суми витрат на комунальні й інші послуги по обслуговуванню і утриманню будівлі та прибудинкової території, інші експлуатаційні послуги, які сплачуються орендарем відповідно до чинного законодавства та укладених договорів).

1. Укласти двосторонню додаткову угоду між орендодавцем (власником майна Новогуйвинською селищною радою Житомирського району Житомирської області) та орендарем (Житомирська дирекція акціонерного товариства «Укрпошта») відповідно до цього рішення.

1. Уповноважити секретаря селищної ради на підписання додаткової угоди, визначеної у п. 4 цього рішення.

1. Відділу містобудування, архітектури, житлового-комінального господарства, благоустрою та комунальної власності селищної ради забезпечити виконання цього рішення.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, комунальної власності та інвестиційної діяльності.

Секретар ради                                                       Віктор ДЄНЬГА