Житомирський міський центр зайнятості та Новогуйвинська селищна рада уклали угоду про співпрацю

Дата: 23.07.2021 16:53

Фото без опису  Фото без опису

23 липня 2021 року за результатами робочої зустрічі працівників Житомирського міського центру зайнятості та апарату Новогуйвинської селищної ради їхні очільники – директор центру Валентина Сторожук та секретар селищної ради Віктор Дєньга - підписали Угоду про співпрацю, яка передбачає поєднання дій, щодо рівня поінформованості населення, сприяння зайнятості та адаптації до місцевого ринку праці жителів Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області, підтримки їх повної та продуктивної зайнятості.

Валентина Сторожук, директорка міського центру зайнятості, наголосила, що на сьогодні служба зайнятості є сучасною сервісною установою і завжди відкрита до співпраці.

- Служба зайнятості має прекрасну базу для таких можливостей, адже у нас діють нові електронні сервіси, як для роботодавців так і для шукачів роботи. Роботодавцям, на їх замовлення, ми пропонуємо широкий спектр послуг щодо підбору персоналу, навчання та підвищення кваліфікації безробітних, фінансову підтримку в розмірі ЄСВ за працевлаштованих на нові робочі місця безробітних, - сказала Валентина Григорівна.

- Ми зацікавлені в успішній реалізації такої співпраці, і зробимо для цього усе від нас залежне, - запевнив після підписання угоди Віктор Дєньга.

Фото без опису  Фото без опису