Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради

Дата: 22.07.2021 16:38

Фото без опису  Фото без опису

22 липня 2021 року  у залі засідань Новогуйвинської селищної ради відбулося позачергове засідання виконавчого комітету під головуванням першого заступника селищного голови Олега Паньківа.

Фото без опису  Фото без опису

На порядок денний  позачергового засідання виконавчого комітету було внесено 10 питань. Члени виконавчого комітету підтримали рішення, що стосувалися  капітального ремонту вуличного освітлення в  с. Іванківці, Вертокиївка та Городище Новогуйвинської селищної ради, затверджено комплексну схему розміщення  тимчасових споруд в смт Гуйва та Типову угоду про соціальне економічне партнерство.

Фото без опису  Фото без опису

Також членами виконкому підтримано рішення за зверненнями громадян пов’язані  з присвоєнням адрес об’єктам нерухомого майна, надано дозвіл на відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води та дозвіл на розміщення розважальних атракціонів під час святкових заходів до Дня Незалежності України, Дня села Троянів та Дня села Глибочок.