№ 219 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо  встановлення флагштоку

Дата: 20.07.2021 13:44

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ №219

від  «15»липня 2021 р.

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації щодо

встановлення флагштоку

Розглянувши заяву групи громадян, керуючись ст. 31, 32 Закону України «Про місцеве самоврядування», виконавчий комітет

ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл гр. Гасиловій Богдані Олександрівні на виготовлення технічної документації щодо встановлення флагштоку на території Новогуйвинської селищної ради за адресою: Житомирська область, Житомирський район, с. Троянів, вул. Шурупова, 2.

2. Замовником технічної документації визначити виконавчий комітет Новогуйвинської селищної ради.

3. Фінансування робіт з виготовлення технічної документації проводити за рахунок джерел, не заборонених законодавством.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності Михайлова А.М. та начальника відділу культури, розвитку туризму, молоді і спорту Поплавську О.М.

Перший заступник

селищного голови                                                                Олег ПАНЬКІВ