№197 Про затвердження Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, у виконавчому комітету та інших виконавчих органах Новогуйвинськ

Дата: 20.07.2021 11:52

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ №197

від «15» липня 2021 року

Про затвердження Інструкції про порядок

ведення обліку, зберігання, використання і

знищення документів та інших матеріальних

носіїв інформації, що містять службову інформацію,

у виконавчому комітету та інших виконавчих органах

Новогуйвинської селищної ради

Житомирського району Житомирської області

З метою забезпечення впровадження та виконання єдиних вимог до ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, у виконавчих органах Новогуйвинської селищної ради  Житомирського району Житомирської області, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України  від 19.10.2016р. № 7365 «Про затвердження Типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію», виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити Інструкцію про порядок  ведення обліку, зберігання, використання і  знищення документів та інших матеріальних  носіїв інформації, що містять службову інформацію, у виконавчому комітету  та інших виконавчих органах Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області (додається).

1. Інструкцію про порядок  ведення обліку, зберігання, використання і  знищення документів та інших матеріальних  носіїв інформації, що містять службову інформацію, у виконавчому комітету  та інших виконавчих органах Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області обов’язкова до застосування у всіх структурних підрозділах, виконавчих органах Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області.

1. Відділу діловодства, керівникам усіх структурних підрозділів, виконавчих органів селищної ради, у т. ч. і зі статусом юридичної особи, забезпечити дотримання вимог Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних  носіїв інформації, що містять службову інформацію, у виконавчому комітету та інших виконавчих органах  Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області.
  2. Визнати такими, що втратили чинність, рішення виконавчих комітетів Новогуйвинської селищної та Вертокиївської, Глибочанської, Головенківської, Озерянківської, Руднє-Городищенської, Троянівської та Сінгурівської сільських рад про затвердження Інструкцій про порядок ведення обліку, зберігання, використання і  знищення документів та інших матеріальних  носіїв інформації, що містять службову інформацію, та відповідні Інструкції
  3.  Відділу діловодства довести Інструкцію про порядок  ведення обліку, зберігання, використання і  знищення документів та інших матеріальних  носіїв інформації, що містять службову інформацію, у виконавчому комітету  та інших виконавчих органах Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області до виконання усім структурним підрозділам, виконавчим органам селищної ради та забезпечити її виконання.

Інструкція

Перший заступник

селищного голови                                                                      Олег ПАНЬКІВ