Відбулося засідання постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів

Дата: 19.07.2021 09:47

Фото без опису  Фото без опису

16 липня 2021 року у ході підготовки чергової 10 сесії Новогуйвинської селищної ради відбулося засідання постійної комісії  питань планування, бюджету та фінансів, під головуванням депутата селищної ради Чепюка С.М.

У роботі комісій взяли участь: перший заступник голови селищної ради Паньків О.Б., секретар селищної ради Дєньга В.А., заступник селищного голови Стах В.М., заступник селищного голови Парфентієва Т.М., керуючий справами селищної ради Подорожна Т.Л., начальник управління фінансів селищної ради Мельник О.М., начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності Михайлов А.М., працівники селищної  ради.

На розгляд засідання комісії було внесено 5 питань.

Депутати постійної комісії погодили  2 програми:  «Фінансова підтримка комунальних підприємств «Озерне» та ВЖРЕКП Новогуйвинської селищної ради та здійснення внесків до статутного капіталу на 2021-2022 роки», та «Програму розвитку фізичної культури та спорту в Новогуйвинській селищній раді на 2021-2024 роки»,  внесли зміни до Програми розвитку та фінансової підтримки КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Новогуйвинської селищної ради на 2021 рік,  до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новогуйвинської територіальної громади на 2021 рік.

Окрім того  рекомендовано затвердити  внесення змін до бюджету Новогуйвинської селищної територіальної громади на 2021 рік, а також затвердження договору про надання субвенцій з бюджету Станишівської сільської територіальної громади.

Нагадаємо, що пленарне засідання 10 сесії Новогуйвинської селищної ради відбудеться 21 липня о 10.00.

Фото без опису  Фото без опису