Команда учнів Озерненської гімназії – переможці ІІІ етапу Всеукраїнського    відкритого    заходу      з авіамодельного спорту.

Дата: 15.07.2021 08:15

Фото без опису   Фото без опису

Підведено підсумки   циклу змагань ІІІ етапу Всеукраїнського    відкритого    заходу      з авіамодельного спорту в класах радіокерованих моделей, так, 06 липня 2021 року на Аеродромі авіаклубу "Авіастар" (смт Пулини) відбувся   III етап   Всеукраїнського    відкритого    заходу      з авіамодельного спорту в класах радіокерованих моделей.

Ширай В’ячеслав - друге місце в класі " радіокерована пілотажна модель літака"; Соколенко Максим- друге місце в класі "радіокерована гоночна модель літака";  Перепелиця Вікторія - друге місце в класі "радіокерована модель повітряного бою".

Команда Озерненської гімназії посіли друге командне місце.

09 липня 2021 року на Аеродромі авіаклубу «Авіатик» (м. Житомир) відбувся   III етап Всеукраїнського    відкритого    заходу      з авіамодельного спорту в класах повітряних зміїв.  Соколенко Максим - друге місце в класі моделей "Плоский змій"; Ширай В’ячеслав - третє  місце в класі моделей "Коробчастий змій"; Рачкован Роман -  третє  місце в класі моделей "Міні-змій". Третє командне місце.

Команда Озерненської гімназії посіла  третє командне місце