Два дні поспіль у смт. Новогуйвинське відзначали День селища та храмове свято

Дата: 13.07.2021 14:55

Фото без опису  Фото без опису

11-12 липня в смт. Новогуйвинське відбулися урочистості з нагоди святкування Дня селища. За гарною традицією день селища пов’язаний з храмовим святом: Днем святих Петра і Павла.

Фото без опису  Фото без опису

В неділю, 11 липня, святкування розпочалося із спортивних змагань з різних видів спорту: дитячого та дорослого футболу, підтягування на перекладині, штовхання гир. У боротьбі за першість серед юних футболістів перемогла команда смт. Новогуйвинське, друге місце здобула команда із с. Тетерівка, третє- команда смт. Озерне. За результатами змагань серед дорослих спортсменів-футболістів перше місце посіла команда с. Сінгури, друге – команда смт. Новогуйвинське та третє місце – команда с. Слобода-Селець (Станишівська сільська рада).

Фото без опису Фото без опису

На святково прикрашеній території навколо будинку культури, де було розміщена головна локація свята, всі бажаючі мали змогу ознайомитись з роботами майстрів народно-прикладного мистецтва, відвідати виставку художніх  картинам та фото-виставку під назвою «Історія селища».

Фото без опису  Фото без опису

Офіційну частину святкування розпочав секретар селищної ради Віктор Дєньга. Після вітальних слів відбувся святковий концерт, в якому взяли участь народна артистка України Ірина Шинкарук, вокалісти академічної хорової капели «Орея», гурт «Джерела». Свої запальні хореографічні постановки та інструментальні номери присутнім дарували танцювальні колективи «Посмішка», «Юність», вихованці Новогуйвинської музичної школи, артисти Тетерівської та Станишівської об’єднаних територіальних громад. Загалом глядачам було представлено більше сорока музичних та танцювальних номерів.

Фото без опису  Фото без опису

Незабутні враження і дітям, і дорослим подарував виступ відомого лялькаря Сергія Соловйова.

Фото без опису  Фото без опису

У ході святкової програми від Новогуйвинської селищної ради цінні подарунки отримали наймолодший зареєстрований житель селища, найстарша жителька селища, якій нещодавно виповнився 101 рік, та подружня пара, яка перебуває у шлюбі 65 років.

Фото без опису  Фото без опису

Завершилося свято вечірнім концертом місцевого вокально-інструментального гурту «Z-Zone» та неперевершеним фаєр-шоу від студії вогню «Дім Сонця».

Фото без опису  Фото без опису

Святкова програма цього дня тривала більше 12 годин та не залишила нікого байдужим. Кожен виступ викликав у глядачів бурю веселих позитивних емоції.

Фото без опису  Фото без опису

Не менш цікавим  був і другий день свята, який розпочався зі святкової літургії  у храмі.

Фото без опису  Фото без опису

У Новогуйвинській гімназії продовжилися спортивні заходи, учасники яких боролися за  призові місця з настільного тенісу. Серед жінок перше місце посіла представниця із с.Вертокиївка, а серед чоловіків – представник від Станишівської сільської ради.

Фото без опису  Фото без опису

Привітати місцевих жителів зі  святом завітали і правоохоронці- представники Національної поліції. На стадіоні в смт. Новогуйвинське  підрозділи поліції презентували і дітлахам, і дорослим техніку та різні види зброї. Особливо цікавим був виступ кінологів зі службовими собаками, до якого були залучені всі бажаючі дітлахи.

Фото без опису  Фото без опису

Протягом дня на прибудинковій території будинку культури працювало містечко розваг з різноманітними вікторинами та майстер-класами.  Найменші жителі селища могли долучитись до перегляду повнометражних мультиплікаційних фільмів, трансляція яких була організована у будинку культури.

Фото без опису  Фото без опису

Щиро дякуємо всім, хто долучився до організації та святкування! Нехай зростають  та процвітають усі селища та села Новогуйвинської  територіальної громади, а любов і достаток живуть на кожній вулиці, у кожному будинку, у кожній родині, об’єднуючи всіх нас у згуртовану і небайдужу громаду.

Фото без опису Фото без опису