У Новогуйвинську селищну раду з робочим візитом завітав народний депутат Сергій Кузьміних

Дата: 08.07.2021 17:21

Фото без опису  Фото без опису

8 липня в адміністративному приміщенні Новогуйвинської селищної ради відбулася зустріч керівництва Новогуйвинської територіальної громади, КНП «Житомирська багатопрофільна опорна лікарня» та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» з народним депутатом України Сергієм Кузьміних.

Сергій Володимирович поінформував присутніх про своє бачення розвитку системи охорони здоров’я, заходи Президента, Верховної Ради та Уряду України щодо поліпшення надання медичних послуг .

Фото без опису  Фото без опису

Про актуальні проблеми первинної і вторинної ланок закладів охорони здоров’я, пропозиції щодо шляхів їх вирішення, народному депутату висловили генеральний директор КНП «Житомирська багатопрофільна опорна лікарня» Тарас Собко, директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Геннадій Горбенко та заступник селищного голови Василь Стах.

Підсумовуючи результати зустрічі, секретар селищної ради Віктор Дєньга зазначив, що лише  завдяки спільним зусиллям сторін вдасться  швидко та  ефективно вирішити проблемні питання  Новогуйвинської територіальної громади, які були обговорені в ході зустрічі.