№84-ОД Про створення комісії для інвентаризації житлових приміщень, які належать дітям-сиротам, дітям, позбавлених батьківського піклування, та особам з їх числа

Дата: 30.06.2021 10:34

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ  ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новогуйвинського селищного голови

від «30» червня 2021р.                                                                                № 84-ОД

Про створення комісії для

інвентаризації житлових приміщень,

які належать дітям-сиротам, дітям,

позбавлених батьківського піклування,

та особам з їх числа

З метою проведення детальної інвентаризації та оцінки придатності для проживання житла, яке належить на праві власності або користування дітям-сиротам, дітям позбавлених батьківського піклування, та особам з їх числа, керуючись ст.ст. 47, 48 Конституції України, ст.71 Житлового Кодексу України, ст. 11 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», ст.32 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», ст.ст.18,24,25 Закону України «Про охорону дитинства», п.19,20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Створити комісію для інвентаризації житлових приміщень, які належать дітям-сиротам, дітям, позбавлених батьківського піклування, та особам з їх числа згідно з додатком 1.

2. Затвердити форму акту обстеження (інвентаризації) стану утримання житла, яке на праві власності чи користування належить дитині-сироті та дитині, позбавленій батьківського піклування, або особі з їх числа згідно з додатком 2.

3. Провести упродовж серпня-вересня 2021 року детальну інвентаризацію та оцінку придатності для проживання житла, яке належить на праві власності або користування дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування,

та особа з їх числа.

4. Службі у справах дітей (А. Близнюк):

4.1. До 20 вересня 2021 року узагальнити інформацію щодо результатів інвентаризації житла дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа для надання інформації службі у справах дітей Новогуйвинської селищної ради.

4.2. За результатами проведеної роботи, враховуючи надані пропозиції, розробити план заходів, спрямованих на усунення причин, виявлених під час проведення перевірок, що унеможливлюють повернення до зруйнованого, невпорядкованого або непридатного для проживання житла дітей та осіб вказаної категорії після завершення терміну їх перебування у сімейних формах виховання та закінчення інтернатних закладів (окремо по кожній дитині та особі).

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Додаток 1

Додаток 2

Секретар селищної ради                                                                Віктор ДЄНЬГА