Відбулася нарада зі старостами та діловодами сіл

Дата: 06.07.2021 15:16

Фото без опису  Фото без опису

06 липня 2021 року в сесійній залі Новогуйвинської селищної ради відбулася нарада за участю керівництва селищної ради,  старост,  діловодів та працівників апарату ради.

У ході наради обговорено ряд проблемних питань, що стосуються діяльності виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради, обговорювалось питання щодо дотримання законодавства «Про звернення громадян» та комунікабельність старост і діловодів з населенням на підзвітній їм території.

Фото без опису  Фото без опису

Також на нараді  відбулася презентація інструкції з діловодства  Новогуйвинської селищної ради та обговорювалася організація системи контролю в апараті  селищної ради.

Учасники наради обмінялися думками, отримали слушні пропозиції. Співпрацюємо і вирішуємо всі проблеми разом.