№ 413 Про внесення змін до Програми соціальної підтримки учасників АТО,ООС та членів їх сімей на 2021-2022 роки, які зареєстровані та/або проживають на території Новогуйвинської селищної ради

Дата: 30.06.2021 17:19

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ №413

(дев’ята сесія восьмого скликання)

від   «24»   червня     2021 року

Про внесення змін до Програми

соціальної підтримки учасників

АТО,ООС та членів їх сімей на

2021-2022 роки, які зареєстровані

та/або проживають на території

Новогуйвинської селищної ради

З метою сприяння у зайнятості ветеранів війни АТО/
ООС та членів їх сімей, у тому числі стимулювання розвитку підприємницької ініціативи, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійної комісій селищної ради
 з питань планування, бюджету і фінансів від 22.06.2021р., селищна рада

ВИРІШИЛА:

Внести зміни до Програми соціальної підтримки учасників АТО, ООС та членів їх сімей на 2021-2022 роки, які зареєстровані та/або проживають на території Новогуйвинської селищної ради, затвердженої рішенням п`ятої сесії селищної  ради восьмого скликання від 16 березня 2021 року № 86, а саме:

1. Розділ ІV. «Перелік завдань (напрямів) і заходів Програми» доповнити пунктом 3 такого змісту:

3.

Професійна реадаптація, підвищення конкуренто-спроможності на ринку праці

Проходження освітньо-професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації, спрямованих на сприяння підприємницької ініціативи

Обласний бюджет

У межах фінансових можливостей

Місцевий бюджет

Співфінансування у розмірі 50 %

1. Доповнити Програму соціальної підтримки учасників АТО, ООС та членів їх сімей на 2021-2022 роки, які зареєстровані та/або проживають на території Новогуйвинської селищної ради «Порядком використання коштів для здійснення заходів професійної реадаптації, проходження освітньо-професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації учасників АТО/ООС та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб, спрямованих на сприяння підприємницької ініціативи, підвищення їх конкурентоспроможності  на ринку праці», що додається.
  2. Контроль за виконанням Програми покласти на постійну комісію селищної ради з гуманітарних питань, охорони здоров’я та соціального захисту населення та відділ соціального захисту та охорони здоров’я селищної ради.

Секретар ради                                                                                Віктор ДЄНЬГА