№ 403 Про надання дозволу на виготовлення документації для подальшої передачі земельних ділянок у власність гр. Волотівській В.Б.
УКРАЇНА
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ № 403
(дев’ята сесія восьмого скликання)
від “24” червня 2021року
Про надання дозволу на виготовлення
документації для подальшої передачі
земельних ділянок у власність
гр. Волотівській В.Б.
Розглянувши заяву гр. Волотівської Валентини Броніславівни про надання дозволу на виготовлення документації, керуючись ст. 26, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 12,25,116,118 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю,удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні” та іншими нормативно правовими актами у сфері земельних відносин, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин та екології від 14.06.2021р., селищна рада
ВИРІШИЛА:
1.Надати дозвіл гр. Волотівській Валентині Броніславівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) взамін сертифіката на земельну частку/пай/ із земель реформованого КСП “Дружба” (бувшої Руднє-Городищенської сільської ради Житомирського району, Житомирської області), згідно свідоцтва про право на спадщину за законом № НМС 769207 від 19 квітня 2021 року і на підставі сертифікату на право на земельну частку/пай/ серія ЖТ №0143639, що розташовані за межами населених пунктів і знаходяться на території Новогуйвинської селищної ради Житомирського району, Житомирської області, згідно з планом розподілу земельних часток/паїв/, земельна ділянка №0679 площею 1,1628 га та земельна ділянка №1341 площею 0,2772 га
2.Рекомендувати гр. Волотівській Валентині Броніславівні виготовлення документації та подати виготовлену документацію на затвердження до чергової сесії селищної ради.
Секретар ради Віктор Дєньга