№ 394 Про затвердження містобудівної документації гр. Просову Є.В.

Дата: 30.06.2021 16:49

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № 394

(дев’ята сесія восьмого скликання)

від  «24» червня 2021р.

Про затвердження містобудівної документації

гр. Просову Є.В.

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин та екології від 14.06.2021р.,  селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Просову Євгенію Володимировичу Детальний план території земельної ділянки під розміщення індивідуального житлового будинку та господарських будівель в смт Новогуйвинське, вул. Дружби народів, № 23а, Житомирського району, Житомирської області.

2.Надати погодження Просову Євгенію Володимировичу на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки загальною площею 0,03 га, кадастровий номер 1822055600:03:001:0078, що знаходиться за адресою смт Новогуйвинське вул. Дружби народів, №23а, Житомирського району, Житомирської області для ведення особистого селянського господарства на цільове призначення для розміщення шино монтажу та авто мийки.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин та екології.

Секретар ради                                                                       Віктор Дєньга