№ 383 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сікану В.В.

Дата: 30.06.2021 16:39

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ № 383

(дев’ята  сесія восьмого скликання)

від “24” червня 2021року

Про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність

гр. Сікану В.В.

Розглянувши заяву гр. Сікана Володимира Вікторовича щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, обговоривши дане питання та  керуючись статтями п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12,116,118,121,122 Земельного кодексу України, Закону України “Про землеустрій”, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин та екології від 14.06.2021р.,  селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.Надати  дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сікану Володимиру Вікторовичу орієнтовною площею 0,32 га, з них для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд - 0,25 га за адресою територія Новогуйвинської селищної ради  Житомирського району Житомирської області с. Волиця вул. Садова,16 і для ведення особистого селянського господарства площею 0,07 га, яка знаходиться на території Новогуйвинської селищної ради  Житомирського району Житомирської області в селі Волиця.

2.Виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки є комерційним ризиком Замовника.

3.Замовнику надати до селищної ради погоджений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для затвердження його на сесії селищної ради та подальшого оформлення права власності на земельну ділянку.

Секретар ради                                                                                    Віктор Дєньга