№ 328 Про передачу в оренду земельної ділянки комунальної власності гр. Русіну В.М.

Дата: 30.06.2021 14:54

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ № 328

(дев’ята  сесія восьмого скликання)

від “24” червня 2021року

Про передачу в оренду земельної

ділянки комунальної власності

гр. Русіну В.М.

Розглянувши заяву Русіна Володимира Миколайовича щодо передачі земельної ділянки в оренду,   керуючись статтями  ст. 26, 60, пунктом 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12.93, 116,120,124 Земельного кодексу України, Закону України “Про оренду землі”,  враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин та екології від 04.06.2021р.,  селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.Передати  в оренду земельну ділянку гр. Русіну Володимиру Миколайовичу  площею 0,05га, кадастровий номер 1822082100:02:001:0046 для комерційного використання (обслуговування магазину), (В.03.14), яка знаходиться на території Новогуйвинської селищної ради Житомирської області, Житомирського району в селі Головенка вул. Корольова (Куйбишева), 94.

2.Встановити термін дії договору оренди земельної ділянки  5 (п’ять) років.

3.Встановити  орендну плату за оренду земельної ділянки  4 % від нормативної грошової оцінки  земельної ділянки.

4.Зобов’язати сторони заключити договір оренди земельної ділянки терміном   30 днів з дати прийняття рішення.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань земельних відносин та екології Новогуйвинської селищної ради.

Секретар ради                                                                               Віктор Дєньга