Дата: 30.06.2021 14:48

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ №322

(дев’ята  сесія восьмого скликання)

від «24» червня 2021 року

Про передачу майна з балансу Новогуйвинського

виробничо житлового ремонтно-експлуатаційного

комунального підприємства на баланс комунальної

установи «Новогуйвинська комплексна дитячо-юнацька

спортивна школа» Новогуйвинської селищної ради

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії селищної ради з питань житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, комунальної власності та  інвестиційної діяльності від 02.06.2021р., селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати  з балансу Новогуйвинського виробничо житлового ремонтно-експлуатаційного комунального підприємства (код за ЄДРПОУ 30273396) на баланс комунальної установи «Новогуйвинська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» Новогуйвинської селищної ради (код за ЄДРПОУ 20407175) земельну ділянку стадіон в смт Гуйва:

Назва об’єкту

Інвен-

тарний номер

Рік

введення в експлуа-

тацію

Балансова вартість, грн

Нарахо-

ваний

знос, грн

Залишкова вартість,

грн

земельна ділянку стадіон в смт Гуйва

Житомирська область

Житомирський район

смт Гуйва

1 180 026,70

1 180 026,70

1. Створити комісію з передачі вказаного вище об’єкту у наступному складі:

Голова комісії:

Михайлов Антон Миколайович – начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності селищної ради, депутат селищної ради.

Члени комісії:

Ловинюк Олександр Геннадійович – начальник відділу з питань земельних відносин та екології селищної ради, депутат селищної ради.

Плющ Павло Ігорович  – головний спеціаліст  відділу культури, розвитку туризму, молоді і спорту селищної ради, депутат селищної ради.

Латишев Руслан Анатолійович – начальник Новогуйвинського виробничо житлового ремонтно-експлуатаційного комунального підприємства.

Стужук Валентин Володимирович -  директор комунальної  установи «Новогуйвинська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» Новогуйвинської селищної ради.

Костенко Наталія Вікторівна - бухгалтер комунальної  установи «Новогуйвинська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» Новогуйвинської селищної ради.

1. Вищезазначений об’єкт передати у відповідності до чинного законодавства.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, комунальної власності та інвестиційної діяльності.

Секретар селищної ради                                                               Віктор ДЄНЬГА