Про внесення змін в рішення виконкому № 19 від 28 січня 2021 р. «Про затвердження графіку прийому громадян посадовими особами апарату Новогуйвинської селищної ради та її виконавчого комітету»

Дата: 30.06.2021 14:03

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ №_____

від «___» ___________2021 року

Про внесення змін до рішення виконкому

№ 19 від 28 січня 2021 р. «Про затвердження

графіку прийому громадян посадовими особами

апарату Новогуйвинської селищної ради та

її виконавчого комітету»

Керуючись Законами України «Про звернення громадян», «Про місцеве самоврядування в Україні», Указом Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права громадян на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Виключити з  пункту 1 наступне:
  • Новогуйвинський селищний голова Крутій Сергій Григорович:

щовівторка з 09 год 00 хв до 13 год 00 хв, приміщення селищної ради за адресою: смт.Новогуйвинське, вул. Дружби Народів, буд. № 5.

1. Включити в пункт 1 наступне:
  • заступник Новогуйвинського селищного голови з питань діяльності

виконавчих органів ради  Садовська Світлана Олександрівна:

щовівторка з 09 год 00 хв до 13 год 00 хв, приміщення селищної ради за адресою: смт.Новогуйвинське, вул. Дружби Народів, буд №5.

3. Начальнику відділу організаційного та інформаційного забезпечення Мірошниченко Ю.О. оприлюднити графіки особистого прийому громадян посадовими особами апарату Новогуйвинської селищної ради та її виконавчого комітету шляхом розміщення на офіційному сайті селищної ради та на інформаційному стенді в адміністративному приміщені селищної ради.

4. Старостам довести графік до відома населення на підпорядкованій території шляхом розміщення на інформаційних стендах в адміністративних приміщенях та на дошках оголошень у населенних пунктах, на території яких здійснюються повноваження старост.

5. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на начальника відділу організаційного та інформаційного забезпечення Мірошниченко Ю.О., контроль за виконанням рішення – на керуючого справами Подорожну Т.Л.

Перший заступник

селищного голови                                                                                Олег ПАНЬКІВ