Відбулася нарада зі старостами сіл на тему:"Плата за землю - вагоме джерело доходів бюджету селищної ради"

Дата: 30.06.2021 11:07

У Новогуйвинській селищній раді 30 червня 2021 року відбулася нарада зі старостами сіл на тему: «Плата за землю – вагоме джерело доходів бюджету селищної ради».

Сьогодні плата за землю – обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності. Цей платіж у повному обсязі надходить до бюджету селищної ради.

Секретар  селищної ради Віктор Дєньга акцентував увагу присутніх на підвищенні контролю за сплатою податків, що безпосередньо впливають на поповнення селищного бюджету зокрема: земельного податку, орендної плати за землю.

Також на зустрічі обговорили проблемні питання орендних і майнових відносин, які виникають з підприємствами, що розташовані на територіях сіл і не сплачують за користування землею.

Коло розглянутих питань було досить широке. В ході наради учасники обмінялися думками, обговорили важливі питання, які виникають в роботі, намітили заходи на майбутнє для поповнення селищного бюджету.