№320 Про продовження договору оренди комунального майна без проведення аукціону

У К Р А Ї Н А                             ПРОЕКТ

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ №320

(дев’ята сесія восьмого скликання)

від «24» червня 2021р.

Про продовження договору оренди

комунального майна без проведення аукціону

Розглянувши звернення від 28.04.2021 р. № 018-608 комунального некомерційного підприємства «Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня» Житомирської обласної ради щодо продовження договору оренди від 04.03.2020 року № 443 окремо розташованої двоповерхової будівлі (будівлі інфекційного відділення), загальною площею 980,9 м2, за адресою: 12430, Житомирська область Житомирський район, с. Станишівка, вул. Шосе сквирське, 3, які використовуються за цільовим призначенням передбаченим цим договором, поданий  Звіт № 2935/21 про проведення оцінки  цього нерухомого майна, виготовлений 13.05.2021р. (дата оцінки 30.04.2021р.) на замовлення балансоутримувача (КНП «Житомирська багатопрофільна опорна лікарня» Новогуйвинської селищної ради), рецензію на цей звіт від 13.05.2021р., керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 15, ст. 18 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», пунктів 135-141 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 р. № 483, Методикою розрахунку орендної плати за майно  комунальної власності  Новогуйвинської територіальної громади, затвердженою рішенням 5 сесії Новогуйвинської селищної ради від 16.03.2021р. № 100, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії селищної ради з питань  житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, комунальної власності та інвестиційної діяльності від 02.06.2021р., селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Звіт № 2935/21 про проведення оцінки  будівлі інфекційного відділення літ. «Б», загальною площею 980,9 кв. м., за адресою: 12430, Житомирська область Житомирський район, с. Станишівка, вул. Шосе Сквирське, №3, виготовлений 13.05.2021р. (дата оцінки 30.04.2021р.) на замовлення балансоутримувача (КНП «Житомирська багатопрофільна опорна лікарня» Новогуйвинської селищної ради) з метою визначення ринкової вартості  об’єкту оренди, як основи для розрахунку орендної плати,  - ринкова вартість об’єкта оренди становить 4 842 570,00 грн (чотири мільйони вісімсот сорок дві тисячі п’ятсот сімдесят гривень 00 коп.).
  2. Продовжити без проведення аукціону терміном до 27 грудня 2021 року договір оренди від 04.03.2020 року № 443 окремо розташованої двоповерхової будівлі, загальною площею 980,9 м2, за адресою 12430, Житомирська область Житомирський район, с. Станишівка, вул. Шосе Сквирське, 3.
  3. Відповідно до Методики розрахунку орендної плати за майно  комунальної власності  Новогуйвинської територіальної громади, затвердженої рішенням 5 сесії Новогуйвинської селищної ради від 16.03.2021р. № 100, річна орендна плата становить 5% від ринкової вартості об’єкта оренди.
  4. Комунальному некомерційному підприємству «Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня» Житомирської обласної ради відшкодувати комунальному некомерційному підприємству «Житомирська багатопрофільна опорна лікарня» Новогуйвинської селищної ради експлуатаційні витрати за обслуговування та експлуатацію нерухомого майна в сумі 153 381,20 грн. за період 2016-2020 р.р.
  5. Укласти трьохсторонню додаткову угоду між орендарем (власником майна Новогуйвинською селищною радою Житомирського району Житомирської області), балансоутримувачем (Комунальним некомерційним підприємством «Житомирська багатопрофільна опорна лікарня» Новогуйвинської селищної ради) та орендарем (Комунальним некомерційним підприємством «Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня» Житомирської обласної ради) відповідно до цього рішення.
  6. Доручити першому заступникові Новогуйвинського селищного голови О.Б. Паньківу підписати додаткову угоду, визначену у п. 4 цього рішення.
  7. Відділу житлово-комунального господарства та комунальної власності селищної ради забезпечити виконання цього рішення.
  8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, комунальної власності та інвестиційної діяльності.

Секретар ради                                                                             Віктор ДЄНЬГА