№ 318 Про зміну назви закладу, внесення змін до Статуту  та затвердження Статуту і структури  комунального закладу «Початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад» «Новогуйвинська музична школа» Новогуйвинської селищної ради

Дата: 30.06.2021 09:39

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ №318

(дев’ята сесія восьмого скликання)

від «24» червня 2021 р.

Про зміну назви закладу, внесення змін

до Статуту  та затвердження Статуту і

структури  комунального закладу

«Початковий спеціалізований мистецький

навчальний заклад» «Новогуйвинська музична

школа» Новогуйвинської селищної ради

З метою завершення процесу реорганізації  Комунального закладу «Початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад «Сінгурівська музична школа» Новогуйвинської селищної ради шляхом приєднання до Комунального закладу «Початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад «Новогуйвинська музична школа» Новогуйвинської селищної ради, розглянувши передавальний акт матеріальних цінностей та активів  від особи, що реорганізується до її правонаступника, на виконання рішення 7 сесії Новогуйвинської селищної ради від 02.04.2021р. № 190 Про реорганізацію Комунального закладу «Початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад «Сінгурівська музична школа» Новогуйвинської селищної ради шляхом приєднання», керуючись Цивільним кодексом України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», «Про освіту», «Про позашкільну освіту», «Про культуру», Положенням про мистецьку школу, затвердженим наказом Міністерства культури України від 09.08.2018 р. № 686, Концепцією сучасної мистецької школи, затвердженою наказом Міністерства культури України від 20.12.2017 р. № 1433, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії селищної ради з гуманітарних питань, охорони здоров’я та соціального захисту населення від 07.06.2021р., селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити  передавальні акти матеріальних цінностей та активів  від Комунального закладу «Початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад «Сінгурівська музична школа» Новогуйвинської селищної ради, що реорганізується, до його правонаступника - Комунального закладу «Початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад «Новогуйвинська музична школа» Новогуйвинської селищної ради, у зв’язку з реорганізацією Комунального закладу «Початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад «Сінгурівська музична школа» Новогуйвинської селищної ради шляхом приєднання до Комунального закладу «Початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад «Новогуйвинська музична школа» Новогуйвинської селищної ради, згідно з додатком 1.

1. Змінити назву  комунального закладу «Початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад «Новогуйвинська музична школа» Новогуйвинської селищної ради з «Комунальний заклад «Початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад «Новогуйвинська музична школа» Новогуйвинської селищної ради» на «Комунальний заклад «Новогуйвинська музична школа» Новогуйвинської селищної ради».
  2. У зв’язку зі зміною назви та реорганізацією Комунального закладу «Початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад «Сінгурівська музична школа» Новогуйвинської селищної ради шляхом приєднання до комунального закладу «Початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад «Новогуйвинська музична школа» Новогуйвинської селищної ради внести зміни до Статуту комунального закладу «Початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад «Новогуйвинська музична школа» Новогуйвинської селищної ради та затвердити Статут комунального закладу «Новогуйвинська музична школа» Новогуйвинської селищної ради у новій редакції, згідно з додатком 2.
  3. Затвердити структуру комунального закладу «Новогуйвинська музична школа» Новогуйвинської селищної ради, згідно з додатком 3.
  4. Уповноважити директора комунального закладу «Новогуйвинська музична школа» Новогуйвинської селищної ради Поліщук В.Л. здійснити відповідні реєстраційні дії згідно з вимогами чинного законодавства України.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з гуманітарних питань, охорони здоров’я та соціального захисту населення та начальника відділу культури, розвитку туризму, молоді і спорту селищної ради О.ПОПЛАВСЬКУ.

Статут

Структура

Секретар ради                                                                             Віктор ДЄНЬГА