У Новогуйвинській громаді тривають заходи з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді

Дата: 26.06.2021 08:50

Фото без опису  Фото без опису

Власне святкові заходи розпочалися 24 червня біліоміксом «Незрівняний молоді час» у приміщенні КЗ «Публічна бібліотека» Новогуйвинської селищної ради. Цього ж дня у Сінгурах у бібліотеці-філії було організовано літературний дайджест «Без молоді майбутнього немає» та, у приміщенні КЗ «Центр культури та творчості» Новогуйвинської селищної ради, музичний фестиваль до Дня Молоді «На крилах юності».

Фото без опису  Фото без опису

25 червня до Дня Конституції України у КЗ «Центр культури та творчості» з метою виховання мешканців громади поваги до Основного Закону та державних символів, консолідації української нації відбувся святковий концерт.

Фото без опису  Фото без опису

У вітальному слові секретар Новогуйвинської селищної ради Віктор Дєньга зауважив на тому, що громадянам України є чим гордитися, оскільки і перший конституційний закон у світі - Конституція Пилипа Орлика «Договори і Постановлення Прав і вольностей Війська Запорозького» - і чинна Конституція України виявилися не лише ключовими віхами на шляху становлення нашої державності, а й залишаються одними з найкращих для свого історичного періоду, утверджуючи демократичні цінності, верховенство права, гідність, права і свободи людини, суверенітет та територіальну цілісність Української Держави.

Фото без опису  Фото без опису

В інших населених пунктах Новогуйвинської територіальної громади організовано святковий концерт «Вимріяна поколіннями» (Будинок культури с.Троянів), тематичний захід «З Україною в серці!» (Будинок культури смт Новогуйвинське), історичний віраж «Конституція - від козаків до сьогодення» (КЗ «Публічна бібліотека), правовий урок «Його величність - закон» (Бібліотека-філія с.Глибочок), літературний мікс «Конституція держави - знаменна подія в історії України» (Бібліотека-філія с.Озерянка), тематична викладка «Благословенна будь, державо молода» (Бібліотека-філія с.Головенка), усний журнал «Що таке Конституція» (Клуб с.Гай) тощо.