Вітання секретаря Новогуйвинської селищної ради з Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2021 07:00

Шановні жителі громади!

Прийміть щирі вітання з визначним державним святом –

Днем Конституції України!

В цей день ми святкуємо початок історії сучасної незалежної України, адже Конституція не лише заклала основи демократичного ладу в Україні, проголосила її суверенною, незалежною, демократичною, соціально-правовою державою, а й затвердила право українського народу жити у власній соборній країні, стала основою розбудови нашої держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Конституція визначила найціннішим – життя людини, її здоров'я, честь і гідність, надала кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання. І обов’язок кожного українця поважати Конституцію та дотримуватись її законів. Тільки так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як держави демократичної, рівноправної зі світовою спільнотою.

Тож нехай у цей урочистий день повсюди міцніє почуття гордості за наш край, за нашу країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі. Хай нинішнє свято наповнить наше життя невичерпною енергією, на дасть усім нам наснаги, сил і впевненості у всіх добрих справах на благо всіх територіальних громад.

Міцного вам здоров’я, щастя у плідній праці та духовному зростанні!

З повагою,

Секретар Новогуйвинської селищної ради                  Віктор Дєньга