№177 Про надання дозволу на розміщення атракціонів

від «17»  червня 2021 року

Про надання дозволу

на розміщення атракціонів

Розглянувши клопотання ФОП Куприянчука Олега Миколайовича про надання дозволу на розміщення розважальних атракціонів  під час святкових заходів до Дня Конституції України і Дня селища Новогуйвинське та надані ним відповідні документи, керуючись статтями 38, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет

ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл ФОП Куприянчуку Олегу Миколайовичу на розміщення розважальних атракціонів в с. Сінгури по вул. Шкільній (біля будинку культури) під час святкових заходів до Дня Конституції України 25 червня 2021 року та під час святкових заходів до Дня селища Новогуйвинське в смт Новогуйвинське по вул. Дружби Народів (біля будинку культури) 12 липня 2021 року.
  2. ФОП Куприянчуку О. М. дотримуватися під час організації відпочинку та розваг чинного законодавства у сфері технічних норм, санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та протипожежної безпеки.
  3. Відповідальність за безпеку, збереження життя і здоров’я відвідувачів  розважальних атракціонів несе ФОП Куприянчук О.М.
  4. ФОП Куприянчуку О.М. здійснити прибирання місця, в якому проводились розважальні заходи, та прилеглої до нього території.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника відділу   культури, розвитку туризму, молоді та спорту Новогуйвинської селищної ради Оксану ПОПЛАВСЬКУ.

Перший заступник

селищного голови                                                                              Олег ПАНЬКІВ