№173 Про внесення змін у рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради №10 від 21.02.2020 «Про зміну юридичної адреси житлового будинку»

Дата: 22.06.2021 09:12

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ №173

від  «17» червня 2021 р.

Про внесення змін у рішення

виконавчого комітету Новогуйвинської

селищної ради №10 від 21.02.2020

«Про зміну юридичної адреси житлового будинку»

Розглянувши заяву гр. Слатвінського Вадима Миколайовича про зміну юридичної адреси житлового будинку від 27.05.2021, керуючись статтею 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1.Внести зміни у рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради №10 від 21.02.2020 «Про зміну юридичної адреси житлового будинку», а саме виклавши у наступній редакції пункт 1.1. цього рішення:

«1.1.Змінити юридичну адресу житлового будинку, що розташований на території Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області з «ст.Пряжів Житомирського району Житомирської області, вул. Залізнична, буд.1 (один), кв.3» на «ст.Пряжів Житомирського району Житомирської області, вул. Залізнична, буд.6 (шість), кв.3.».»

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності Новогуйвинської селищної ради (Михайлов А.М.).

Перший заступник

селищного голови                                                                            Олег ПАНЬКІВ