Вітання з Днем Святої Трійці!

Дата: 20.06.2021 07:00

Шановні жителі громади!

Вітаю вас зі світлим православним святом – Святою Трійцею!

Це величне свято є торжеством віри у Бога, духовності та моральності. Свято Трійці додає всім нам сили жити, боротися зі злом, бути впевненими, що правда і любов завжди перемагають, що віра творить дива.

Традиційно цей день вважається початком історії церкви, коли Господь відкрив апостолам повноту своєї слави у триєдинствi: Бога-Отця, Бога-Сина i Святого Духу. Він є тим фундаментом, на якому побудована велична основа нашої духовності та віри, які у всі часи допомагали людині зберігати свою гідність, пошану до оточуючих, спрямовували думки і почуття до вічних духовних ідеалів.

У цей день нехай ваші думки будуть чистими та добрими, а душа відкрита для допомоги та співчуття.

Бажаю Вам завжди зустрічати свята в колі величезної й дружної сім’ї. Нехай  Свята Трійця оберігає вас від усіх негараздів і робить чистим небо над вашою головою.

Хай у кожній оселі на Зелені свята пахне м’ятою та затишком! Щастя, добробуту, тепла і миру у вашому домі.

З повагою,

Секретар Новогуйвинської селищної ради         Віктор Дєньга