Відбулася нарада керівників Новогуйвинської селищної ради з представниками компанії "Грін Бін"

Дата: 18.06.2021 12:02

Фото без опису  Фото без опису

18 червня 2021 року в приміщенні Новогуйвинської селищної ради відбулася нарада керівництва селищної ради та  старост  з представниками компанії "Грін Бін".

В ході зустрічі  обговорювалися важливі питання оплати  послуг з вивозу сміття, зменшення проміжків часу вивезення сміття та твердих побутових відходів та встановлення більшої кількості сміттєвих баків на території Новогуйвинської селищної ради.

Нагадуємо! Оплата послуг за вивезення сміття становить 23.90 грн. за кожного зареєстрованого громадянина.

Кожен з нас хоче жити у чистому та європейському населеному пункті , а разом це зробити набагато легше.