Всесвітній День захисту літніх людей

Дата: 15.06.2021 10:59

15-го червня, рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 19-го грудня 2011-го року, відзначається

Всесвітній День захисту літніх людей.

Те, як суспільство ставиться до своїх людей літнього віку, безпосередньо впливає на стабільність і процвітання всього соціуму. Шанобливе і соціально відповідальне ставлення до стареньких - запорука і гарантія благополуччя для тих, хто так чи інакше стане на їх місце в наступних роках.

Одинокі літні люди нашої громади також потребують великої підтримки, турботи і допомоги від сторонніх. Соціальні робітники відділення соціальної допомоги вдома Комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Новогуйвинської селищної ради стараються оточити наших підопічних турботою, опікою, допомагають фізично та морально. Всі наші зусилля направлені на те, щоб одинокі громадяни поважного віку почували себе соціально захищеними в нашій громаді.