Проведено рейд КУ «Центр надання соціальних послуг» Новогуйвинської селищної ради на території с.Вертокиївка, с.Іванківці, с.Городище

Дата: 09.06.2021 14:18

08 червня 2021 року на чолі з директором ЦНСП Новогуйвинської селищної ради Олександром МЕЛЬНИКОМ, старостою Новогуйвинської селищної ради за територією обслуговування с.Вертокиївка, с.Іванківці, с.Городище Валентиною ГУРКІВСЬКОЮ, завідувачем відділення соціальної роботи та фахівцем із соціальної роботи проведено профілактичний рейд. Фахівцями були відвідані сім'ї, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Метою таких заходів є недопущення порушень прав та інтересів дітей, у тому числі спонукання батьків до належного виконання своїх батьківських обов'язків, створення безпечних та належних умов проживання для дітей.

Сім'ям були надані рекомендації щодо організації безпечного дозвілля дітей в літку.