90 річний ювілей відзначив житель с.Іванківці

Дата: 09.06.2021 10:47

08 червня 2021 року свій 90-річний ювілей відзначив житель с.Іванківці, учасник Великої Вітчизняної Війни, підопічний ЦНСП Новогуйвинської селищної ради Хмельницький Іван Йосипович. Привітати ювіляра з днем народженням завітали директор Центру Олександр МЕЛЬНИК, завідувач відділення соціальної допомоги вдома, фахівець із соціальної роботи та соціальний робітник, який надає соціальні послуги ювіляру.

Олександр Петрович побажав ювіляру міцного здоров’я, радості, щастя та вручив подарунки.

Переживши за дев’яносто років життя безліч подій, витримавши удари долі, сьогодні Іван Йосипович – це енергійна людина, котра з оптимізмом дивиться на життєву дорогу, сміється, з гумором розповідає історії з життя.