ОГОЛОШЕННЯ щодо пільгового зубопротезування

Дата: 08.06.2021 11:11

Фото без опису Комісія по визначенню переможців на надання послуг з безоплатної допомоги пільговим категоріям громадян Новогуйвинської селищної ради повідомляє, що відповідно до Програми про відшкодування стоматологічної допомоги пільговим категоріям громадян Новогуйвинської селищної ради на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням восьмої сесії восьмого скликання селищної ради від 29 квітня 2021 року  № 192, громадяни, які мають право на пільгове зубопротезування, можуть отримати відповідні послуги в КП «Стоматологічна поліклініка № 1» Житомирської міської ради за адресою:   м. Житомир, вул. Святослава Ріхтера, 2, телефон реєстратури : 47-26-89. Послуги будуть надаватись згідно черги. Для взяття на чергу пільговим категоріям громадян необхідно звернутись до КП «Стоматологічна поліклініка № 1» особисто чи за телефоном.

Стоматологічна допомога буде надаватись на суму 2000 грн. одному пільговику не частіше, ніж один раз на 5 років.

Комісія по визначенню переможців на надання послуг з безоплатної допомоги пільговим категоріям громадян Новогуйвинської селищної ради повідомляє, що відповідно до Програми про відшкодування стоматологічної допомоги пільговим категоріям громадян Новогуйвинської селищної ради на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням восьмої сесії восьмого скликання селищної ради від 29 квітня 2021 року  № 192, громадяни, які мають право на пільгове зубопротезування, можуть отримати відповідні послуги в КП «Стоматологічна поліклініка № 1» Житомирської міської ради за адресою:                    м. Житомир, вул. Святослава Ріхтера, 2, телефон реєстратури : 47-26-89. Послуги будуть надаватись згідно черги. Для взяття на чергу пільговим категоріям громадян необхідно звернутись до КП «Стоматологічна поліклініка № 1» особисто чи за телефоном.