4 червня наші діти прийняли участь в обласному заході, присвяченому Міжнародному дню захисту дітей.

Дата: 08.06.2021 10:32

Відбувалося свято у Шодуарівському парку м. Житомира.

Розважальна програма для запрошених дітей була надзвичайно цікавою. Для дітей у Шодуарівському парку працювали різноманітні розважальні локації, майстер-класи.

Для маленьких гостей провели демонстрацію техніки від Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області та Головного управління Нацполіції в Житомирській області.

На літній естраді «Ракушка» відбувся яскравий гала-концерт дитячого телевізійного шоу «Талант є».

Всі діти отримали солодкі подарунки, катались на атракціонах та взяли участь у пізнавально-екскурсійній програмі на набережній річки Тетерів.

Діти отримали радість, гарний настрій, багато усмішок і щасливих хвилин. Це свято надовго залишиться у дитячих спогадах як промінь світла.