Відзначення останнього дзвінка у Троянівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 03.06.2021 17:15

Усміхається весело травень,

Бо скінчилась навчальна пора,

І зібралась на дзвоник останній

Вся весела шкільна дітвора.

03 червня 2021 року у Троянівській  ЗОШ І-ІІІ ступенів  відбулося свято Останнього дзвоника.

Цей день важливий для всієї шкільної родини. Для кожного він має своє значення. Для дітей-це нова валіза знань за плечима, для вчителів- гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків-мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік. А для випускників - це початок дороги в нове доросле життя.

Промайнув ще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. І для учнів, і для вчителів це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. По-сімейному теплим, і традиційно яскравим і барвистим, а ще й виразно патріотичним - більшість учнів та учителів цього  дня одягнули вишиванки.

Цей день завжди незабутній, особливо для випускників.

Одинадцятикласники  дякували вчителям, співали, розказували вірші, а також позували під час фотосесії, яку для них із задоволенням проводили батьки та рідні.

Із щирими словами побажань звернулися до учнів та вчителів  директор школи Гребенюк Валентина Борисівна, та  гостя свята головний спеціаліст відділу освіти Новогуйвинської селищної ради Панова Галина Станіславівна.

На святі також був присутній староста Троянівської селищної ради  Білеуш Микола Іванович.

Директор школи підвела підсумок роботи за навчальний рік. Були нагороджені грамотами переможці  районних олімпіад, конкурсів та спортивних змагань.

І ось хвилююча мить… Звучить мелодія останнього дзвоника, який  сповістив присутніх про початок чудової пори – літніх канікул.

Усім школярам зичимо веселих канікул, а випускникам, щоб здійснилася їх найзаповітніша мрія.