Відзначення останнього дзвінка у Глибочанській ЗОШ

Дата: 03.06.2021 16:43

Останній дзвінок—велике загальношкільне свято, яке адресоване випускникам, вчителям і батькам.

Передзвін останнього дзвінка відкриває нову сторінку для всіх жителів шкільної родини. Випускники роблять свій новий крок у самостійне життя. Випускники початкової школи роблять крок у старшу ланку школи.  А всі учні нашої школи роблять крок у три місяці теплих, яскравих канікул.

03 червня 2021 року у стінах Глибочанської ЗОШ пролунав останній дзвінок для дев'ятикласників.

З вітальним словом  звернулась директор школи Сідорова Альона Василівна, яка привітала учнів із закінченням 2020-2021 навчального року, випускникам вручила свідоцтва про базову загальну середню освіту та

До привітань приєднались гості свята: секретар Новогуйвинської селищної  ради Дєньга В.А., староста Новогуйвинської селищної ради Люлька В.П., керівник ПП «Глибочанське—ОСМВ» Міненко А.В.

У шкільній родині Глибочанської школи є багато учнів, що досягли високих показників і стали переможцями у творчих конкурсах та спортивних змаганнях.

Дєньга Віктор Анатолійович разом з директором школи Сідоровою Альоною Василівною вручили грамоти і нагороди кожному, хто вніс свою частку в загальний рейтинг школи.

Після нагородження переможців слово отримали випускники. Випускники початкової школи, які висловили слова подяки своїй першій вчительці та батькам. Випускники дев'ятого класу попрощались зі школою. Вони подякували своїм вчителям за кожен яскравий погляд, яким вони наповнили дитячі серця. І на згадку про себе залишили «Чашу наповнену різнокольоровою палітрою емоцій».

З вуст учнів школи звучали вірші та пісні про школу. Учасники танцювального гуртка виконали таночки.

Остання урочиста мить—малиновий спів останнього дзвоника.

Через «Коридор із вишитих  рушників», який створили батьки,випускники , разом із своїм класним керівником, крокують на останній урок у Глибочанській загальноосвітній школі.

Щасливої дороги, любі діти!