Свято Останнього дзвоника у Новогуйвинській гімназії

Дата: 03.06.2021 16:32

Сьогодні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий літній вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника. Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. А для випускників – день прощання зi школою і  початок їх дороги у нове, незвідане доросле життя, в якому щодня доведеться робити самостійний важливий вибір.

У Новогуйвинській гімназії пройшла урочиста лінійка для одинадцятикласників, присвячена святу останнього дзвоника «До побачення, гімназіє, дивоцвіте палкий!». Наших випускників привітали адміністрація гімназії, заступник селищної голови Новогуйвинської громади Садовська Світлана Олександрівна та лідери учнівського самоврядування «Ліга Лідерів». Також для усіх класних колективів гімназії була проведена єдина тематична година: підсумки 2020-2021 навчального року.

Відзначати завершення навчального року – це добра традиція, сповнена тепла і вдячності. Це свято сповнене усмішок, пісень, квітів та дзвінкоголосих дзвоників.