Відбулось засідання постійної комісій Новогуйвинської селищної ради з питань житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, комунальної власності та інвестиційної діяльності

Дата: 03.06.2021 09:53

02 червня 2021 року відбулося засідання постійної комісій Новогуйвинської селищної ради з питань житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, комунальної власності та інвестиційної діяльності під головуванням депутата селищної ради Михайлова А.М.

Фото без опису  Фото без опису

У роботі комісій взяли участь: секретар селищної ради Дєньга В.А., перший заступник голови селищної ради Паньків О.Б., заступник селищного голови Садовська С.О., керуючий справами селищної ради Подорожна Т.Л., керівник Новогуйвинського ВЖРЕКП Латишев  Р.А., керівник КП «Озерне» Фофанов В.М.,  депутати селищної ради: Михайлов А.М., Левицький І.М., Захарчук О.М.,  Мельник Л.Й., працівники селищної  ради.

На розгляд засідання комісії було внесено 10 питань:

1. Про Програму благоустрою населених пунктів Новогуйвинської селищної ради на 2021-2025 роки
  2. Про внесення змін до рішення восьмої сесії восьмого скликання Новогуйвинської селищної ради від 29.04.2021 №287
  3. Про затвердження положень виконавчих органів Новогуйвинської селищної ради
  4. Про реорганізацію комунальних підприємств Новогуйвинської селищної ради шляхом приєднання до КП «Озерне».
  5. Про затвердження переліку нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки, та благоустрою комунальної власності   Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області
  6. Про затвердження переліку підприємств та організацій (установ, закладів) комунальної власності Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області.
  7. Про продовження договору оренди комунального майна без проведення аукціону.
  8. Про внесення доповнень до Переліку першого типу об'єктів оренди комунальної власності селищної ради та затвердження Переліку другого типу об'єктів оренди комунальної власності селищної ради.
  9. Про закріплення за Комунальним підприємством «Озерне» Новогуйвинської селищної ради майна на праві господарського відання.
  10. Про передачу майна з балансу Новогуйвинського виробничо- житлового ремонтно-експлуатаційного комунального підприємства на баланс комунальної установи «Новогуйвинська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» Новогуйвинської селищної ради.

Членами постійної комісії погоджено проєкти рішення, які включені до порядку денного постійної комісії та  рекомендувано селищній раді прийняти ці рішення на 9 сесії.