ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту Новогуйвинської селищної ради – проекту рішення Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Новогуйвинської селищної

Дата: 20.05.2021 12:55

про оприлюднення проекту регуляторного акту

Новогуйвинської селищної ради – проекту рішення

Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно,

відмінне від земельної ділянки, на території

Новогуйвинської селищної ради на 2022 рік»

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань Новогуйвинська селищна рада рада повідомляє про оприлюднення на офіційному веб-сайті Новогуйвинської селищної ради novoguyvynske-miskrada.gov.ua у розділі «Регуляторна політика» та у підрозділі «Проекти рішень сесій» розділу «Проекти рішень» проекту рішення Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області, який є регуляторним актом, а саме: «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Новогуйвинської селищної ради на 2022 рік» та аналізу регуляторного впливу.

Проект регуляторного акту підготовлено відповідно до Податкового кодексу України з метою врегулювання справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та збільшення надходжень до бюджету селищної територіальної громади.

Відповідно до запропонованого проекту рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Новогуйвинської селищної ради на 2022 рік» пропонується встановити:

Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, визначивши його елементи;

ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;

пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до підпункту 266.4.2. пункту 266.4 статті 266 Податкового Кодексу України.

Зауваження та пропозиції приймаються розробником проекту рішення – управлінням фінансів Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирсьокї області упродовж місяця з дня оприлюднення цього проекту рішення на офіційному веб-сайті Новогуйвинської селищної ради:

на поштову адресу: 12441, Житомирська область, Житомирський район, смт Новогуйвинське, вул. Дружби Народів, буд. № 5.

на  електронну адресу:   novoguyvinske_fin@ukr.net

за тел.: 0412 48 59 60