№130 Про затвердження Інструкції з діловодства у виконавчих органах Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області

Дата: 26.05.2021 10:22

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ №130

від «20» травня 2021 року

Про затвердження Інструкції з діловодства

у виконавчих органах Новогуйвинської селищної ради

Житомирського району Житомирської області

З метою вдосконалення роботи із ведення діловодства у виконавчих органах Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 року № 55 «Деякі питання документування управлінської діяльності» (зі змінами і доповненнями), враховуючи норми регламентів селищної ради та виконавчого комітету селищної ради,  виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити Інструкцію з діловодства у виконавчих органах Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області, що додається.
  2. Керівникам виконавчих органів селищної ради забезпечити дотримання вимог Інструкції з діловодства у виконавчих органах Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області.
  3. Визнати такими, що втратили чинність, рішення виконавчих комітетів Новогуйвинської селищної та Вертокиївської, Глибочанської, Головенківської, Озерянківської, Руднє-Городищенської, Троянівської та Сінгурівської сільських рад про Інструкції з діловодства цих рад та затверджені ними Інструкції з діловодства.
  4. Відділу діловодства довести цю Інструкції діловодства до виконання усім структурним підрозділам, виконавчим органам селищної ради та забезпечити її виконання.

Перший заступник

селищного голови                                                                         Олег ПАНЬКІВ

Інструкція