День сім’ї в ЦРД «Сонячний теремок»

Дата: 25.05.2021 09:54

Сім’я – це основний елемент суспільства, з неї починається життя людини і відбувається формування особистості. Тому не дивно, що існує свято, присвячене сім’ї. Міжнародний день сім’ї відзначають 15 травня. Свято було засновано в 1993 році Генеральною Асамблеєю ООН. Метою святкування цього дня є звернення уваги громадськості на численні проблеми сім’ї.

Саме з родини починається життя людини, тут вона формується як особистість. Сім’я - джерело любові та поваги. Будучи основою суспільства, вона залишається берегинею культурних традицій, загальнолюдських цінностей і наступності поколінь.

В нашому закладі до дня сім’ї педагоги разом з батьками  організували такі цікаві заходи:

• виставка малюнків дітей «Моя сім’я»;
  • сімейний фотовернісаж під різними назвами «Наша дружня сім’я», «Традиції нашої сім’ї», «Моя спортивна сім’я», «Мама, тато, я – щаслива сім’я», «»;
  • виставка «Родинне дерево моєї сім’ї»;

І хочеться побажати, щоб у всіх  сім’ях було все гаразд, щоб завжди всі були здорові, миру і спокою. Нехай у всіх родинах завжди живуть любов, терпіння й повага!